Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II rozpoczęło się  o godz. 9 mszą świętą  w kościele parafialnym pod przewodnictwem księdza proboszcza. Następnie  grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie przeszli do hali sportowej. Uroczystość w szkole rozpoczęła się przekazaniem Sztandaru Szkoły Pocztowi Sztandarowemu z kl.7. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Wraz z wychowawcą klasy 8 wręczyła świadectwa absolwentom szkoły. Później nagrody książkowe  otrzymali uczniowie wyróżnieni za osiągnięcia naukowe oraz  za  wzorowe działanie na innej płaszczyźnie w szkole. Podczas apelu uhonorowani zostali również Rodzice współpracujący ze szkołą i na rzecz szkoły a także osoby z innych instytucji. Apel zakończył się krótką prezentacją o szkole i informacją o tym, że w następnym roku szkolnym w maju odbędą się obchody 150 – lecia szkoły i prośbą skierowaną do rodziców – absolwentów naszej szkoły o deklarację uczestnictwa w obchodach i pomocy w organizacji swojego rocznika szkolnego.

Na koniec  Samorząd Uczniowski podziękował Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Obsługi za całoroczną pomoc w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia oraz życzył wszystkim radości z każdego dnia wakacji.