Szkolny Turniej Szachowy pt.: ,,Trzeźwa głowa”.

Szkolny Turniej Szachowy  pt.: ,,Trzeźwa głowa”.

17 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się Szkolny Turniej Szachowy  pt.: ,,Trzeźwa głowa”. W tym roku w rozgrywkach rywalizowało czternaścioro szachistów. Zawodnicy walczyli ze sobą systemem ,,każdy z każdym” w dwóch kategoriach wiekowych. Nad przebiegiem konkursu czuwały Panie Lidia Kapłon i Magdalena Czado.

W kategorii I dla  klas I- V do szachowych pojedynków stanęło dziewięcioro uczniów. Wśród uczestników najlepsi okazali się:
I miejsce – Martyna Bała
II miejsce – Miłosz Bała
III miejsce – Jakub Prochownik

W kategorii II dla klas VI – VIII  rywalizowało pięcioro zawodników. W szachowych szrankach zwycięzcami zostali:
I miejsce – Wojciech Gaweł
II miejsce – Maryla Karpińska
II miejsce – Krzysztof Warzocha
III miejsce – Szymon Prochownik

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach oraz sportową rywalizację. Gratulujemy laureatom  i życzymy dalszych szachowych sukcesów.