Przedszkolaki świętują Dzień Rodziny

5 czerwca  obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Rodziny. Był to wyjątkowy czas, czas pełen wzruszeń i dobrej zabawy nie tylko dla dzieci, lecz również dla rodziców.

Każda grupa przedszkolna przygotowała specjalny występ, który zachwycił zgromadzonych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i teatralne, co spotkało się z entuzjastycznym odbiorem publiczności. Pełne uśmiechów twarze i widoczna radość z występów sprawiły, że każde przedstawienie było niezapomniane.

Dzień Rodziny to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale również do budowania i wzmacniania więzi wśród społeczności lokalnej. Dzięki takim wydarzeniom, dzieci uczą się wartości rodzinnych, a dorośli mają okazję do chwil refleksji i wspólnego świętowania w gronie najbliższych.