POŻEGNANIE Z RADIEM

1. czerwca 2024 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy wysłuchali audycji pt. „Pożegnanie z radiem”, którą po raz ostatni poprowadzili ósmoklasiści: Martyna Karpińska, Weronika Potoczny, Karol Kijanka i Kornel Kość. W ich ostatnim spotkaniu z radiosłuchaczami padły słowa przeprosin za niedociągnięcia, które im się przytrafiały. Były też podziękowania opiekunowi radiowęzła p. Bożenie Lotycz oraz koleżeństwu z kl. VII: Maryli Karpińskiej, Faustynie Karpińskiej, Wiktorii Furtak, Michałowi Stysiałowi i Szymonowi Prochownikowi.

To z nimi przygotowali szereg audycji tematycznych o charakterze patriotycznym i okolicznościowym. Przekazywali różne ogłoszenia, składali życzenia, organizowali konkursy, przesyłali dedykacje, na długich przerwach emitowali różnorodną muzykę. Nawzajem się wspierali.

W radiowęźle często gościła p. Dyrektor Anna Żołyniak, która przekazywała informacje dotyczące prawidłowego funkcjonowania szkoły i motywowała uczniów do nauki. Dziękujemy.

„Dla nas jest to ostatnia audycja” - mówili ósmoklasiści, „dlatego przepraszamy za wszystkie wpadki i potknięcia. Że było za głośno lub za cicho. Czasem zawiódł sprzęt, czasem człowiek. Dziękujemy naszym radiosłuchaczom za wyrozumiałość i za wspólnie spędzony czas.

„Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku po trudach nauki. Wierzymy, że wrócicie do szkoły wypoczęci i z motywacją do pracy. DZIĘKUJEMY za słuchanie naszych audycji i docenianie naszej pracy. Żegnamy się z wami. Kolejną audycję poprowadzą nasi młodsi koledzy, którym życzymy dużej słuchalności. Żegnamy i dziękujemy.”