„Musimy znaleźć czas, aby się zatrzymać i podziękować ludziom, którzy zmieniają nasze życie”

(J. Kennedy)

Szanowna Pani Dyrektor, czcigodny Księże Proboszczu, drodzy Nauczyciele – właśnie nadszedł czas podziękowań za cały rok szkolny. Z całego serca dziękujemy Wam za to, że tak łatwo się nie poddajecie i walczycie o nasz rozwój intelektualny i duchowy.

„Każdy  ma w sobie coś z anioła, z anioła, który daje spokój i nadzieję( …)

Pani Dyrektor wyrażamy głęboką wdzięczność za  anielską cierpliwość, pogadanki  i opiekuńczość

Księdzu Proboszczowi za wiedzę z religii i z życia, stoicki spokój i rady, jak postępować w danej sytuacji

Nauczycielom  za opanowanie podczas naszych wybryków, przekazywaną wiedzę i troskę o to, by czuliśmy się w szkole, jak w domu

Z okazji zbliżających się  wakacji życzymy Pedagogom, Pracownikom Szkoły, Koleżankom i Kolegom z ławki: prawdziwie radosnych wakacji, pełnych słońca i uśmiechu na twarzy. Niech ten wolny czas niesie ze sobą dużo ciepła i optymizmu na lepsze, powakacyjne jutro.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Caritas wraz z opiekunami.