"Dzieci - Dziecku"

Dziękujemy!!!

W imieniu Dyrekcji, SKC, SU a przede wszystkim w imieniu Milanka  i jego Rodziców składamy najserdeczniejsze podziękowania za okazane wsparcie finansowe, ogromne zaangażowanie w organizowaną w naszej szkole akcję pt. „Dzieci – Dziecku”.
W dniach 28  i 29 maja w naszej szkole miał miejsce KIERMASZ CIAST,  podczas którego zbieraliśmy środki finansowe na leczenie, rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny dla małego Milana mieszkańca naszej miejscowości.
Milanek jest małym, pogodnym, chłopcem. Choruje na nieuleczalną chorobę spowodowaną mutacją w genie AP4B oraz małogłowie – jego mózg nie rośnie. Milan podczas zmagania się z chorobą potrzebuje ciągłej rehabilitacji, będzie potrzebował specjalistycznego wózka, pionizatora, ortez i wielu innych sprzętów.

Dlatego jeszcze raz dziękujemy!!! za otwarte serce, zrozumienie, życzliwość, każdą złotówkę i każde słowo otuchy.