„Czyściochowa Akademia”

Dzieci z oddziałów przedszkolnych P1 i P2 realizowały w obecnym roku szkolnym projekt „Czyściochowa Akademia”, który w atrakcyjny sposób pomógł kształtować dobre nawyki higieniczne. W projekcie, oprócz ciekawych zajęć, zbaw i słuchowisk z ulubionymi bohaterami, czekały na najmłodszych konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Przedszkolaki najpierw  zrelaksowały się przy słuchowisku „Czyściochowe przygody”. Następnie, z wykorzystaniem jak największej liczby materiałów, wykonały wyjątkową pracę plastyczną techniką kolażu pt. „Czary na placu zabaw”, nawiązującą do akcji słuchowiska. Zadanie to obudziło w przedszkolakach artystyczne dusze! W ruch poszły kredki, flamastry, kolorowy papier, folia bąbelkowa, patyczki i gałęzie, a także gazety, bibuła i materiał. Nasza praca konkursowa wygrała i została nagrodzona. Każdy mały artysta otrzymał puzzle z bohaterami Czyściochowa, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji.