Bajkowa symfonia „ Czerwony Kapturek”

13 maja uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym bajkowym widowisku – Bajkowa symfonia  „Czerwony Kapturek” z muzyką na żywo. Zespół teatralny przeniósł nas wszystkich do zaczarowanego lasu,  gdzie dzieci spotkały bajkowe postacie i razem z aktorami mogły przeżyć losy Czerwonego Kapturka. Całe widowisko uświetnili muzycy grą na instrumentach takich jak fortepian, klarnet, puzon czy trąbka. Podczas tego spotkania nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek o instrumentach muzycznych a także wzięli udział w zagadkach muzycznych – podczas których rozpoznawali znane i mniej znane utwory z różnych bajek. Tego dnia nie zabrakło także innych atrakcji - degustacji pizzy czy wspólnych lodów na rynku w Jarosławiu. Musimy przyznać, że był to bardzo miły, wesoły i słoneczny dzień .