Tradycje wielkanocne

Uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "TRADYCJE WIELKANOCNE", będącym inicjatywą zorganizowaną z myślą o zbliżających się świętach Wielkanocy. Głównym celem tego wydarzenia było podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanych z Wielkanocą, zachęcanie do praktykowania zwyczajów oraz rozwijanie kreatywności wśród dzieci. Każdy uczestnik konkursu otrzymał zadanie polegające na wykonaniu jednej pracy indywidualnej, co zaowocowało szerokim uczestnictwem w wydarzeniu.

Twórczość plastyczna dzieci została zaprezentowana na forum szkoły, gdzie uczniowie mieli okazję porównać różne techniki artystyczne i dzielić się swoimi doświadczeniami. Spośród licznych prac wyłoniono te, które będą reprezentować naszą szkołę w Centrum Kultury w Przemyślu. Z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu, które zaplanowano na 24 marca 2024 roku w Centrum Kultury.