Alicja w zaczarowanej krainie

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 0 – III wraz z opiekunami uczestniczyli w spektaklu pt. „ Alicja w zaczarowanej krainie”. Aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji  z Krakowa przenieśli nas w magiczny świat głównej  bohaterki – Alicji. Ze świata realnego przenieśliśmy się na chwilę w świat fantastyczny . W trakcie spektaklu uczniowie chętnie włączali się w przedstawienie co dostarczało im wielu pięknych wrażeń – a wszystko to dzięki wspaniałej grze aktorów, szybko wpadającym w ucho piosenkom. Piękna scenografia, stroje aktorów  sprawiły,  że czuliśmy się wszyscy jak w bajce. Był to czas pełen wrażeń, wzmacniania się więzi koleżeńskich a także czas, w którym kształtowaliśmy umiejętności odpowiedniego zachowania się na drodze, w autobusie i tearze.