Z wizytą w Dziennym Domu Seniora „Pogodny Senior” w Czelatycach

13 grudnia reprezentacja Szkolnego Koła Caritas wraz opiekunem udali się do Dziennego Domu Seniora „Pogodny Senior” w Czelatycach.

Celem naszej wizyty było złożenie życzeń z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i wręczenie upominków osobom starszym i osobom zajmującym się prowadzeniem tego miejsca.

W tym przedświątecznym czasie nie tylko nie zapomnieliśmy o chorych dzieciach, dla których zorganizowaliśmy kiermasz a także pamiętaliśmy o osobach starszych,  u których na twarzach naszą wizytą wywołaliśmy uśmiech.  Było to bardzo miłe i owocne dla obu stron spotkanie.  Wspólne rozmowy przy ciepłej herbatce i ciasteczku zachęciły nas do dalszej współpracy i dzielenia się doświadczeniami i umiejętnościami. Pani Kierownik p. Jadwiga Kijanka opowiedziała nam o pracy Dziennego Domu i Seniora i pokazała wszystkie zakamarki i wytwory pracy seniorów, którymi się zachwyciliśmy i zapragnęliśmy nabyć też takie umiejętności. Podczas pobytu zostaliśmy zaproszeni na warsztaty, które chętnie chcą zorganizować dla nas podopieczni Domu Seniora.

Na ręce Pani kierownik Domu Seniora „ Pogodny Senior” Jadwigi Kijanki składamy serdeczne podziękowania pracownikom i podopiecznym Dziennego Domu Seniora za bardzo miłe przyjęcie, wspólne rozmowy i zaproszenie na kolejne spotkanie.