Kiermasz świąteczny

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
 kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Św. Jan Paweł II.

W imieniu Dyrekcji Szkoły podstawowej im. J. P II w Rokietnicy, Szkolnego Koła Caritas i SU składamy serdeczne podziękowanie na ręce Uczniów, Rodziców za ogromne wsparcie, zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu potrzebnych uczniom materiałów, z których pod okiem p. M. Krzanowskiej i p. J. Karpińskiej zostały przygotowane piękne stroiki bożonarodzeniowe.

Dziękujemy naszym wolontariuszom za poświęcony czas poza lekcjami i przygotowywanie ozdób, które zostały rozpoczęte na lekcji techniki a dokończone po lekcjach. Drodzy wolontariusze – dziękujemy za wasze otwarte serca, poświęcony czas, za to że zechcieliście przyjść i uczestniczyć w tym pięknym dziele pomocy innym - dzieciom.

Wykonane ozdoby zostały wystawione na kiermaszu, który został zorganizowany 5 grudnia w naszej szkole. Zebrane środki finansowe w kwocie 500 złotych zostały przekazane na konto Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.  Fundacja ta jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie naszego województwa. Została ona powołana, aby objąć opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Podopiecznymi fundacji są dziesiątki małych pacjentów i ich rodziny.

Jeszcze raz Wszystkim zaangażowanym w naszą akcję składamy serdeczne podziękowania za życzliwość, wyrozumiałość, okazane serce i przekazane środki finansowe na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Do fotorelacji wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.

Dziękujemy!!!