„Bożonarodzeniowe Ozdoby”

„Bożonarodzeniowe Ozdoby”– XVII konkurs plastyczny organizowany przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i rozwijanie kreatywności. Każdy uczestnik mógł przedstawić 1 pracę ( do wyboru: plastyczna  lub przestrzenna).Tegoroczna myśl przewodnia konkursu dotycząca pracy przestrzennej była poświęcona Trzem Królom: Kacper, Melchior i Baltazar. Do pracy przystąpiło 2 uczniów klasy V i 1 uczeń VI:
Aleksandra Zając –  kl. V
Hubert Lizon       -  kl. V
Mateusz Socha   -  kl. VI
Wszystkie kompozycje były wykonane przestrzennie z zachowaniem wszystkich reguł związanych z tematyką konkursu. Praca ucznia Huberta Lizona została nagrodzona na uroczystości, która odbyła się 17 grudnia 2023 roku. Uroczystościom towarzyszył występ grupy kolędniczej i Jarmark Bożonarodzeniowy. Bardzo gratulujemy Hubertowi i życzymy jeszcze więcej osiągnięć artystycznych.

Do fotorelacji wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.