ZABAWA ANDRZEJKOWA w "0" "P1 i P2"

Andrzejki to ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. To czas czarów, wróżenia i przepowiadania, co przed nami. Z tej okazji 27.11.2023r. w oddziałach przedszkolnych 0, P1 i P2 odbyła się zabawa andrzejkowa. Nie zabrakło tradycyjnego ustawiania „bucików”, „losowania rekwizytów” i innych wróżb związanych z tym świętem. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział we wszystkich zabawach. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy.
Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe wróżby. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej i wesołej zabawy.