Wyjazd do teatru - „Jaś i Małgosia”

21 listopada uczniowie najmłodszych klas 0 – III wraz z wychowawcami wybrali się na wspólną wycieczkę do teatru. Głównym celem wyjazdu było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki, integracja grup a także kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania się w teatrze, autokarze i na ulicy.

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu obejrzeliśmy spektakl pt. „ Jaś i Małgosia” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji.  Uczniowie w bardzo żywiołowy sposób reagowali na występy aktorów, którzy przenieśli nas w zaczarowany świat, gdzie mali widzowie razem głównymi bohaterami Jasiem i Małgosią mogli przeżywać ich przygody. Dzięki głównym bohaterom po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że mając kochającą się rodzinę możemy pokonać wiele trudności, które pojawiają się w naszym życiu.