„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze”

Samorząd Uczniowski 22 listopada 2023r. zorganizował zabawę andrzejkową dla uczniów z klasy IV, V, VI , VII i VIII. Zabawa przebiegała w radosnej atmosferze, a młodzież chętnie bawiła się do skocznych  przebojów. Tańczono  solo, w parach,  różne  układy taneczne, nie zabrakło także belgijki. Oprócz pląsów były również andrzejkowe wróżby. Zorganizowana zabawa miała na celu rozwinięcie wśród uczniów umiejętności komunikowania się, podniesienia poczucia własnej wartości, poznania zespołów klasowych, a także dobrą zabawę pod opieką dorosłych. Uczniowie brali udział w licznych zabawach, które miały na celu pokazanie, że najważniejsza jest współpraca i konstruktywne działanie wszystkich członków poszczególnych klas. Główny cel, jakim była integracja uczniów naszej szkoły został osiągnięty. Uczniowie jednoczyli się przy wspólnych tańcach i zabawach, nie tylko w obrębie swoich klas. Była to udana zabawa i na pewno zostanie na długo w pamięci uczestników.
Nad bawiącymi się opiekę sprawowali wychowawcy klas oraz obie panie pedagog,  a nad stroną muzyczną  czuwał pan radny – Józef  Kijanka.

Dziękujemy za  mile spędzony czas i dużo powodów do śmiechu.

Do fotorelacji wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.