Przedszkolaki w bibliotece

Przedszkolaki, choć same czytać jeszcze nie potrafią, to bardzo chętnie wsłuchują się w słowo czytane. W oddziałach przedszkolnych „0”, P1 i P2 codziennie po śniadaniu dzieci słuchają wybranych bajek, poznając nowych bohaterów i ich przygody. W ostatnim czasie przedszkolaki odwiedziły szkolną bibliotekę, gdzie pani Elżbieta Koprowicz zapoznała maluchy z ciekawymi seriami książek dla dzieci. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały ilustracje i wypożyczyły bajki do czytania. W Dniu Głośnego Czytania udaliśmy się do Biblioteki Komunalnej gdzie pani kierownik Magdalena Horbowy opowiedziała dzieciom o wartości książek i roli czytania w życiu dziecka. Przedszkolaki otrzymały  kolorowe zakładki, aby od najmłodszych lat uczyć się dbałości o książki.

Do fotorelacji podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.