Dzień chłopaka w klasie 5

30 września przypada ulubione święto chłopców, czyli Dzień Chłopaka.
Ten dzień  już na stałe wpisał się do kalendarza szkolnych wydarzeń, bo w tym dniu swoje wyjątkowe święto obchodzi męska część naszej Społeczności.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski w imieniu Pani Dyrektor i Grona Pedagogicznego złożył serdeczne życzenia Chłopcom w naszej szkole i  poczęstował  cukierkiem wszystkich słodkich chłopców oraz ich koleżanki, a podczas audycji  przez szkolny radiowęzeł została Im zadedykowana skoczna piosenka.

Dzień Chłopaka hucznie obchodzono również w klasie V. Trzeba przyznać, że dziewczyny stanęły na wysokości zadania i od samego rana szykowały dla chłopaków niespodziankę z uśmiechami na twarzy. Było wręczanie prezentów, wspólne łasuchowanie oraz mnóstwo dużej zabawy i uśmiechu!
Wszyscy spędziliśmy miło czas.

W tym miejscu jeszcze raz składamy serdeczne 100 lat naszym chłopakom!

Do fotorelacji wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.