Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

„Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe”

( J.W. Goethe)

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/23 w imieniu wszystkich uczennic   i uczniów naszej szkoły – tych najmłodszych i tych najstarszych – pragniemy podziękować Wam – Nauczyciele, że dzięki Waszej pracy i cierpliwości  nawet najtrudniejsze  zadania i wiadomości okazały się być Mont Everestem, możliwym jednak  do zdobycia.

Dziękujemy  Pani  Dyrektor za:
- nieustającą opiekę i troskę,
- czuwanie nad naszym bezpieczeństwem i  dobrymi warunkami do zdobywania wiedzy
- nieustanne motywowanie nas do nauki i dobrego zachowania

Księdzu Proboszczowi za:
- dobre słowo
-poskramianie naszych rogatych dusz

Wicedyrektorowi, Wychowawcom i wszystkim Nauczycielom za:
- trudne i żmudne wpajanie nam wiedzy
- uczenie nas wytrwałości, uporu,
- dodawanie odwagi, zachęcanie do działania
- niecodzienną cierpliwość i nieziemską wytrzymałość

Paniom: Psychoterapeutce, Pedagog i z Logopedii  za
- pomocną  dłoń
- rady i porady nie od parady.

Pani z sekretariatu za to:
- nie daje nam pieczątek uprawniających do 100% zniżki w nauce
- cierpliwość do nas

Paniom  i Panu z obsługi, że mimo naszych usilnych starań utrzymują szkołę w czystości

Po prostu , dziękujemy wszystkim, którzy zabiegali o to, by z nas wyrośli ludzie mądrzy i odpowiedzialni. Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich za nasze lenistwo do nauki,  niewłaściwe zachowania, kłamstwa.

Kończąc  naszą wypowiedź, życzymy wszystkim Nauczycielom, Koleżankom i Kolegom fantastycznych wakacji, pełnych słońca, radości i odpoczynku.

Te życzenia  od uczniów wybrzmiały podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/23 w naszej szkole. Apel rozpoczął się uroczystym przekazaniem  Sztandaru Szkoły pocztowi sztandarowemu z kl. 7. Następnie  pani dyrektor wręczyła podziękowania osobom, rodzicom  i instytucjom współpracującym ze szkołą oraz  nagrody książkowe uczniom, którzy otrzymali najlepsze wyniki w nauce. W trakcie apelu nastąpiło również wręczenie świadectw absolwentom szkoły.  Wręczenie nagród i wyróżnień z innych konkursów: poetyckich, recytatorskich, czytelniczych i sportowych odbyło się w czwartek.