Święto Rodziny

6 czerwca bieżącego roku w naszej szkole uczniowie klas I – III wspólnie przygotowali przedstawienie z okazji „ Święta Rodziny”.
O randze rodziny świadczą słowa patrona naszej szkoły – św. Jana Pawła II, z Listu do rodzin z 1994 roku: „ Pośród tych wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i najważniejszą.”
Tą niezwykle ważną dla całej naszej społeczności uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Żołyniak - witając wszystkich zebranych gości.
Z tej okazji nasi uczniowie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie - na chwilę wcielili się  w rolę mamy, taty i w bardzo humorystyczny sposób przedstawili scenki z życia rodziny, wokalne i taneczne a na zakończenie wręczyli swoim kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. W ten prosty a zarazem piękny sposób okazali swoim rodzicom miłość, wdzięczność, szacunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom za poświęcony czas i korzystając z okazji życzymy dużo zdrowia, zadowolenia z dzieci i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Mix filmików z uroczystości

Do fotorelacji podczas akademii wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.