Dzień Dziecka 1 - 3

Dzień Dziecka  1 - 3

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – J. Korczak.
Pierwszy dzień czerwca był dla naszych uczniów wyjątkowym, radosnym, pełnym atrakcji dniem,  w którym to uśmiech towarzyszył naszym dzieciom przez cały dzień. Od samego rana dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokietnicy uczniowie klas I – III mieli możliwość zjeżdżania na dmuchańcach, które zostały ustawione na sali gimnastycznej w naszej szkole. Następnie uczniowie klasy I i II wraz z wychowawcami udali się na wspólną wycieczkę do Restauracji „ Jaśminowy Dwór”, gdzie dzieci w miłej atmosferze zjadły lody i pobawiły się placu zabaw. Uczniowie klasy natomiast spędzili czas przy wspólnym ognisku.

Wszystkim dzieciom życzymy: beztroskiego dzieciństwa, zdrowia, radości i spełnienia najskrytszych marzeń.