ODWIEDZINY ABSOLWENTÓW

5 maja szkołę odwiedzili nasi absolwenci. Wykorzystali wolny od szkoły dzień, gdy ich koledzy piszą matury. Była to bardzo miła wizyta. Cieszy, gdy byli uczniowie odwiedzają swoją szkołę, chętnie spotykają się z byłymi już nauczycielami i wspominają miło spędzone lata nauki . Opowiadali swoim młodszym kolegom jak wygląda edukacja w szkole średniej, udzielali im informacji i dobrych rad.
Ania i Paulina Świerczek, Amelia Kostkowicz, Jakub Kozioł i Michał Napora chętnie  obejrzeli swoje dawne klasy i z wielkim zaciekawieniem zwiedzili Izbę Pamięci. Byli pod wrażeniem, jak w niedługim czasie szkolna Izba Pamięci zmieniła swój wygląd, powiększyła się i wzbogaciła o nowe profesjonalne ekspozycje tematyczne. Michał Napora ofiarował do Izby pamiątkę rodzinną: Złoty Krzyż Zasługi PRL, który otrzymał jego pradziadek. Duże podziękowania dla Michała, gdyż rozumiemy, jak trudno rozstać się z tego typu przedmiotami.
Izba Pamięci stoi otworem dla wszystkich zainteresowanych historią naszego regionu, gdyż taki był cel nadrzędny jej powstania.