Miłość jest odwagą kobiet, ich gwiazdą przewodnią, kompasem ich podróży”

E.von Dincklage

Droga Pani Dyrektor, Drogie Nauczycielki oraz nasze Koleżanki

W Dniu Waszego Święta życzymy Wam miłości, która pozwoli w ludzkim tłumie znaleźć serce, które Was zrozumie. Życzymy, aby każdy dzień był wyjątkowy, wypełniony ciepłem i życzliwością najważniejszych osób w Waszym życiu.

Chłopcy ze szkoły wraz z SU i SKC przygotowali dla  Pani Dyrektor, Pań Nauczycielek, Pań z obsługi  i Koleżanek z okazji Dnia Kobiet ciekawą audycję „ozdobioną” pięknymi piosenkami oraz życzeniami. Uczniowie z klasy 7 na ręce Pani Dyrektor złożyli wiosenny bukiet, a chłopcy z klasy 6 każdej Pani  pracującej w szkole wręczyli okolicznościowe laurki. Chłopcy z każdej klasy nie zapomnieli o swoich Koleżankach i wręczyli dziewczynom symbolicznego kwiatka wraz z dedykacją muzyczną.

Ósmy marca był radosnym i sympatycznym dniem w naszej szkole.