WYNIKI Z KONKURSU ALBUM WSPOMNIEŃ O ŚW. JANIE PAWLE II: „JAN PAWEŁ II W SERCU I W PAMIĘCI”

W miesięcy maju w  Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się konkurs na najciekawszy album o Janie Pawle II.
Głównym celem tego konkursu było uczczenie pamięci  Patrona naszej szkoły- Św. Jana Pawła II. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej na temat „Album wspomnień o świętym Janie Pawle II”.
Uczniowie  klas I-III bardzo chętnie przystąpili do wykonywania albumów, które przygotowywali wspólnie ze swoimi rodzinami. Zostało wykonanych 30 pięknych  albumów.

1. Martyna Bała

4. Arkadiusz Horbowy
  5. Maksymilian Gaweł

1. Weronika Potoczny

Komisja konkursowa w składzie: p. dyr. Anna Żołyniak, ks. proboszcz Jacek Chochołek, p. B.Ochota, p. J. Skupień, p. M. Dyl, po obejrzeniu wszystkich albumów podjęła decyzję o WYRÓŻNIENIIU wszystkich albumów biorących udział w konkursie.

Wszystkie albumy  były piękne, wzruszające, przybliżające wspomnienia Jana Pawła II.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud, wysiłek, zaangażowanie, pomysłowość i kreatywność w wykonaniu tak pięknych albumów upamiętniających Osobę Wielkiego Polaka.

Każdy uczeń za udział w konkursie otrzyma upominek. Wszystkie albumy wykonane podczas tego konkursu zostały umieszczone na specjalnej wystawce na dolnym korytarzu szkolnym, gdzie mogą być podziwiane przez uczniów szkoły, a także przez inne osoby.