Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje" rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny "Wielkanocne Tradycje" rozstrzygnięty! Przypominamy, że jego celem jest kultywowanie tradycji, rozwijanie kreatywności, prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń z zakresu technik plastycznych.

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Plastycznego WIELKANOCNE TRADYCJE
19 marca 2021 r., Centrum Kulturalne w Przemyślu

…..

NAGRODA

Amelia Leżańska - lat 13, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Dubiecku
Weronika Grzeszczak - lat 14, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Zofia Piróg - lat 13, kl. VII,  Warsztaty Plastyczne Centrum Kulturalne w Przemyślu
Amelia Mareczko - lat 13. kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie

Jury składa podziękowanie wszystkim uczestnikom konkursu. Laureatom gratuluje nagród i wyróżnień. Podziękowania również adresuje do nauczycieli, instruktorów, opiekunów i rodziców pod kierunkiem których powstały prace. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

CENTRUM KULTURALNE W PRZEMYŚLU
Nagrodzone i wyróżnione prace - III kategoria
Nadesłane prace
informacje z    www.ck.przemysl.pl