Konkurs ,,Dziś idę walczyć Mamo…” rozstrzygnięty.

Konkurs słowno – muzyczny „Dziś idę walczyć Mamo” Pamięci Żołnierzy Wyklętych został zorganizowany przez Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Honorowy patronat nad nim objął poseł na Sejm RP p. Tadeusz Chrzan.
Celem konkursu było „upamiętnienie przypadającego dnia 1. marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych,  kultywowanie wartości, ideałów i postaw żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego walczących o suwerenną Polskę po zakończeniu II wojny światowej…”.

Bardzo duże zainteresowanie tym konkursem wykazali uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali utwory muzyczne i poetyckie. W różnorodny sposób je prezentowali i  ciekawie interpretowali. Całości dopełniały piękne scenografie. Serdeczne podziękowania kieruję do rodziców, którzy pomogli dzieciom w przygotowaniu scenografii i nagraniu. Taką postawą uczą swoje pociechy odpowiedzialności, solidności i patriotyzmu.

Komisja Konkursowa składa wszystkim uczestnikom wyrazy uznania i dziękuje za udział  w konkursie. Wyróżniła dwie nasze uczennice:

Kategoria - piosenka:
Milena Tetich
Kategoria – recytacja:
Weronika Grzeszczak

W Konkursie udział  wzięli

Maryla Karpińska Jakub Bąk-Gac Martyna Karpińska Kornel Kość
 Julia Przepłata
Amelia Totoś Tomasz Winiarz Oliwia Flejszar

Kornelia Kapłon Klaudiusz Jurkiewicz Karol Kostkowicz

Wyróżnione uczennice otrzymały zaproszenie na galę wręczenia nagród, która odbędzie się   w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.