Życzenia świąteczno - noworoczne

Szanowna Pani Dyrektor, Czcigodny Księże Proboszczu,

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy

Życzymy zdrowych, spokojnych, pięknych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas w roku będzie dla Was chwilą pełną uśmiechu, chwilą, który napełni Was optymizmem i pozwoli odetchnąć od zgiełku codzienności. Niech czas Świat Bożego Narodzenia będzie źródłem spokoju, którego świat dać nie może, a Boża Dziecina niech wniesie  w Wasze serca radość, pokój i poczucie bezpieczeństwa na każdy dzień Nowego Roku, by 2021 rok był lepszy i zdrowszy.

Wiemy, że Święta w tym roku będą inne niż wszystkie – w okrojonym towarzystwie, z obowiązującymi obostrzeniami dotyczących pandemii. Wierzymy jednak, że mimo tej sytuacji uda Wam się spędzić ten czas magicznie i najpiękniej, jak tylko  jest to możliwe.

Niech muzyczna  i poetycka dedykacja będzie dopełnieniem naszych serdecznych życzeń

- Samorząd Uczniowski  i Szkolne Koło Caritas wraz z Opiekunami