Wyniki Szkolnego Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu”

Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek  „Kolędujmy Małemu”

Kolędy to jedne z najpiękniejszych utworów zarówno pod względem treści jak i melodii. Stanowią cenny skarb dziedzictwa kulturowego, dlatego postanowiliśmy zorganizować Szkolny  Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tegoroczna edycja Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek miała charakter on-line.

Uczniowie zaprezentowali polskie kolędy i pastorałki, a także piosenki świąteczne w różnych aranżacjach.
Możemy wysłuchać  niezwykłych interpretacji utworów zaprezentowanych przez naszych uzdolnionych uczniów.

Swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne zaprezentowało bardzo wielu uczniów z klas 0 – 8. W konkursie wzięli udział nie tylko soliści, ale też zespoły wokalne oraz duety. Do konkursu uczniowie przygotowali się profesjonalnie. Większość wokalistów i solistów miała podkład muzyczny lub też akompaniament „na żywo”.

Po owocnych obradach jury zadecydowało, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali
I   m i e j s c e.

Bardzo dziękujemy  wszystkim osobom zaangażowanym za przygotowanie uczniów  do występów oraz wszystkim uczestnikom konkursu, za  przeniesienie Nas za pomocą kolęd i pastorałek w ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia :)

Życzymy radosnego kolędowania przy choince
w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Wszystkie utwory

KATEGORIA SOLIŚCI  KLASY -  0-III

Aleksandra Bała Jakub Prochownik Gabriel Stysiał Miłosz Kość
Julia Karuś Luiza Prawecka Maja Karuś Arkadiusz Horbowy
Karina Prawecka Marlena Karuś Milena Malec Martyna Kijanka

Szymon Dubaj Dawid Tarasowski Mateusz Stefanowski

KATEGORIA SOLIŚCI  KLASY -  IV-VI

Faustyna Karpińska Szymon Prochownika

KATEGORIA SOLIŚCI  KLASY -  VII-VIII

Kornelia Kapłon Weronika Grzeszczak

KATEGORIA DUET i ZESPOŁY WOKALNE

Amelia Bała
Julia Przepłata
Julia Karuś
Marlena Karuś
Milena Flejszar
Oliwia Flejszar
Jakub Flejszar

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.
GRATULACJE!!!