Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świąteczna dekoracja – stroik świąteczny.”

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji wokół Świąt Bożego Narodzenia, pogłębianie umiejętności plastycznych w tworzeniu dekoracji i ozdób.
Uczestnicy konkursu mieli wykonać STROIK w szkle (techniki przestrzenne) w dowolnym formacie.
Wszystkie otrzymane prace uczniów kl. I, V, VI są wykonane zgodnie z założeniami regulaminu konkursowego.
Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora postanowiła nagrodzić wszystkie przesłane prace, które z wielkim zaangażowaniem twórczym odznaczyły się kompozycjami w szkle.
Bardzo dziękujemy za pasję tworzenia wszystkim, którzy włączyli się w dzieło szerzenia tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
Uczestnicy przesłanych prac będą nagrodzeni a wykonane stroiki zostaną umieszczone na stronie szkoły.

ŻYCZYMY ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA