3. Informacja Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – Dyrekcja informuje:

1. Od 26.10.2020r. w systemie stacjonarnym uczęszczają uczniowie klas od 0 do III.

2. Od 26.10.2020r. do 08.11.2020r. uczniowie klas od IV do VIII przechodzą na nauczanie zdalne.

3.Wychowawcy klas są zobowiązani być w ciągłym kontakcie z rodzicami uczniów i informować o sposobie realizacji nauki na odległość z wykorzystaniem różnych technik komunikacji.

4.Tematyka nauki zdalnej będzie na bieżąco umieszczana na stronie internetowej szkoły, a nauczyciele drogą mailową ustalą bezpośrednio z uczniami łączenia poprzez platformy internetowe.

5.Uczniowie przebywający na kwarantannie będą przez wychowawców mieć zorganizowane przekazywanie realizacji programu nauczania.