Gminne Igrzyska Młodzieży w szachach drużynowych

18 października 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli   odbyły się  Gminne Rozgrywki Szachowe.  W zawodach reprezentanci SP im Jana Pawła II w Rokietnicy  rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży.

Reprezentacja w składzie Weronika Grzeszczak, Krystian Szwed, Gracjan Wota oraz Wiktor Tetich w rozgrywkach zajęła II miejsce, startując w kategorii Igrzyska Młodzieży. Natomiast w kategorii Igrzyska Dzieci reprezentacja w składzie: Amelia Bała, Wojciech Gaweł, Kacper Koniuszy i Mateusz Koniuszy wygrała rozgrywki gminne zyskując prawo do reprezentowania naszej szkoły i Gminy Rokietnica  w zawodach powiatowych.

Obu  drużynom dziękujemy za piękną, sportową rywalizację, gratulujemy zwycięstwa drużynie dzieci i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych.