Co słychać w „zerówce”?

1. września wraz z całą społecznością szkolną rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Nasza grupa liczy 22 dzieci, w tym: 12 dziewczynek i 10 chłopców. Po całym miesiącu nauki i zabawy możemy śmiało powiedzieć, że wszystkie dzieci zaaklimatyzowały się w zerówce  i tworzą zgraną grupę. Zawiązały się nowe przyjaźnie, mamy za sobą pierwsze zauroczenia, ustaliliśmy wspólne zasady, które pomagają nam w prawidłowym funkcjonowaniu naszej grupy.

Ważnymi momentami w naszym przedszkolu są urodziny naszych przedszkolaków. We wrześniu 100 lat śpiewaliśmy: Tomkowi, Oliwce i Emilce, Faustynce i Kamilkowi.

W miesiącu wrześniu nie zapomnieliśmy o naszych chłopcach, którzy obchodzili swoje święto  „Dzień chłopaka” -  tego dnia naszych chłopców obdarowaliśmy słodyczami i życzeniami.

W bieżącym miesiącu cztery osoby wzięły udział w konkursie organizowanym przez Koło Łowieckie Leśników w Przemyślu pt. „Życie wokół drzewa”.