Dni otwarte z Twoją TV

Z okazji Dnia Otwartego zawitali w naszej szkole reporterzy TWOJEJ TV. Relacja z naszej uroczystości została zaprezentowana na stronie telewizji internetowej a młodzież pięknie reprezentowała społeczność uczniowską.

3 czerwca w Zespole Szkół w Rokietnicy odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Tak jak w roku ubiegłym na uczniów czekało wiele atrakcji. Hasłem przewodnim było zdanie „Żyj smacznie i zdrowo”.

Zaproszeni goście i wszyscy chętni mogli w tym dniu również pooglądać artystyczne występy uczniów oraz wziąć udział w akcji Samorządu Uczniowskiego „Spacerkiem po szkole” i wpisać się do księgi pamiątkowej w otwartej w dniu nadania imienia szkole IZBIE PAMIĘCI, która jest chlubą i wizytówką szkoły ze względu na ciekawe eksponaty i pamiątki związane z patronem Janem Pawłem II, udostępnione dzięki zaangażowaniu ks. dziekana Jacka Chochołka proboszcza tutejszej parafii.

2016 06 03 Świeto szkoły w Rokietnicy from TwojaTV Jarosław on Vimeo.