V edycja międzypowiatowego konkursu matematyczno – plastycznego pt.: „Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy kosmiczne”

V edycja międzypowiatowego konkursu matematyczno – plastycznego  pt.: „Trójwymiarowy Świat Matematyki – Pojazdy kosmiczne”

Uroczyste wręczenie nagród V edycji konkursu Trójwymiarowy Świat Matematyki - Pojazdy kosmiczne odbyło się 08.04.2016 r. (piątek) o godzinie 11.00  w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu ul. Św. Ducha 1.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z dowolnego materiału pojazdu kosmicznego składającej się z przestrzennych figur geometrycznych. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Technicznych Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. W konkursie wzięło udział 222 uczniów z 32 szkół. Z naszej szkoły prace na konkurs wykonali uczniowie:

• Norbert  Lizun – klasa IV
  • Ilona Bała – klasa V
  • Martyna Matusz – klasa V
  • Zuzanna Kość – klasa V
  • Anna Świerczek – klasa VI

Uczniowie wzięli udział  w uroczystej gali rozdania nagród w ZSTiO im. Stefana Banacha w Jarosławiu, następnie uczniowie  w pracowni fizycznej oglądali ciekawe doświadczenia fizyczne np. z ciekłym azotem. Dziękujemy uczniom za podjęty trud i chęć udziału w konkursie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!