Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego – „Kartka Wielkanocna”

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zorganizowała konkurs plastyczny – „Kartka Wielkanocna”. Konkurs trwał do 01.04.2016 r. i skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu gminy Rokietnica.

Przedmiotem konkursu był projekt Kartki Wielkanocnej - kategoria I, II – techniką dowolną natomiast kategoria III – techniką quilling. Na konkurs wpłynęło 69 prac:

• kategoria I – 27,
  • kategoria II – 30,
  • kategoria III – 12.

Dokonano oceny w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgodnie z założeniami regulaminu, biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematyką konkursu, dobór technik plastycznych i poziom artystyczny. Po przeprowadzeniu analizy prac, wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KATEGORIA I : Klasy 0 – III

• miejsce I – Kowalska Oliwia  kl. 0 – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej
  • miejsce II – Poleacek Nikola kl. 0 – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej
  • miejsce III – Strzelec Katarzyna kl. I – Szkoła Podstawowa w Tapinie

KATEGORIA II : Klasy IV – VI

• miejsce I – Krysa Adrian kl. IV – Szkoła Podstawowa w Woli Rokietnickiej
  • miejsce II – Szkoła Martyna  kl. VI – Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce III – Pajda Amelia  kl. IV – Szkoła Podstawowa w Tuligłowach

KATEGORIA III : Klasy Gimnazjum

• miejsce  I – Szkoła Jakub – kl. III a
  • miejsce  II – Bała Kamila – kl. III b
  • miejsce III – Olchowy Natalia – kl. III a

Laureaci  konkursu otrzymają  nagrody książkowe oraz dyplomy, pozostali uczestnicy w kategorii klas 0 – III - dyplomy za zdobycie IV miejsc oraz książeczki, natomiast uczestnicy pozostałych kategorii - dyplom za udział oraz książeczkę z serii „Perełka”.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!!!