Pomagamy

,,Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami , by nie zareagować   na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.”

Thomas Jefferson.

Budującym jest fakt, że dzieci i młodzież reagują z taką wrażliwością  na potrzeby innych, pokrzywdzonych przez los. W ubiegłym tygodniu rodzina naszego kolegi ucierpiała w wyniku pożaru domu. Z inicjatywy wychowawcy klasy P. Lidii Kapłon i Samorządu Uczniowskiego z opiekunem  P. Bożeną Lotycz  w dniach 7 i 8 marca  2016r. została zorganizowana w szkole zbiórka pieniężna. Przeprowadziły ją uczennice klasy IIB. Odźwięk  był zaskakujący,włączyli się wszyscy nauczyciele i uczniowie zarówno maluchy z przedszkola jak i    gimnazjaliści. Zebrane pieniądze zostały przekazane  koledze i jego rodzicom .

Ewelina Kapłon

klasa IIB