"O zdrowiu na wesoło"

Dzień otwarty w Z. S w Rokietnicy, zorganizowany pod hasłem LABORATORIUM ZDROWIA był wspaniałą okazją dla uczniów klas młodszych do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Ruch to zdrowie! Najpierw spacer do, ,Jaśminowego Dworu”, a potem radosna zabawa na zjeżdżalni i miła niespodzianka - pyszne lody. Na wszystkich buziakach pojawił się uśmiech. Śmiech to zdrowie! Wiedzą o tym uczniowie klasy drugiej, dlatego zaprezentowali przed społecznością szkolną i zaproszonymi gośćmi zabawny program artystyczny. Dzieci znakomicie wcieliły się w role, bohaterów z inscenizowanych wierszy, w zabawny sposób uświadamiając widzom, że nadmierny pośpiech, nerwowy tryb życia, lekomania, alkohol to najczęstsze przyczyny wielu chorób.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzień ten był naprawdę udany- DZIĘKUJEMY.

Krystyna Bąk