Wycieczka do Dworu w Wapowcach

26 maja 2015 roku przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Dworu w Wapowcach.

Już od samego rana na twarzach naszych maluchów gościł uśmiech, na plecach plecak – każdy gotowy stawić czoła przygodom. Podróż autobusem przebiegła radośnie i szybko były: rozmowy o tym co może nas spotkać?, co widać za szybą autobusu? , o tym co mamy w plecaku najpyszniejszego i co teraz zjemy? i pytania kiedy? , kiedy? ....no kiedy dojedziemy? Czy już?. Niewątpliwie te pytania padały najczęściej.

Na miejscu czekało nas wiele atrakcji: ścieżka przyrodnicza z owadami – gigantami, przejażdżki na kucyku, malowanie twarzy, zabawy na placu zabaw, ognisko i sala zabaw „Koliberek”- pełna zjeżdżalni, kolorowych piłeczek, samochodzików.

Podczas tej wycieczki mieliśmy okazję poznać bliżej życie owadów, wspólnie całą grupą spędzi czas na wspólnych zabawach dzięki czemu bardziej zacieśniły się więzi między przedszkolakami. Wyjazd niewątpliwie możemy zaliczyć do udanych, bowiem jeszcze nie zdążyliśmy wsiąść do autobusu a już padały pytania „kiedy przyjedziemy tutaj jeszcze!? ”.

Jadwiga Karpińska