Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wzorem lat ubiegłych, na początku stycznia, uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję zbierania pieniędzy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Był to już XXIII FINAŁ - poświęcony diagnostyce i godziwej opiece nad seniorami. Opiekunem zbiórki była p. Beata Magdziak. Uczniowie, którzy w tym roku aktywnie prowadzili akcję to uczennice klasy III B gimnazjum – Karolina Niemczycka i Paulina Krysa. Swoją pomoc okazywali też uczniowie klas młodszych, którzy na drugi rok przejmą pałeczkę. Małe, czerwone serduszka trafiły na bluzy i sweterki uczniów i nie tylko. Środki finansowe będą przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną ludzi w podeszłym wieku.