Dzień Babci i Dziadzia w przedszkolu

29 stycznia 2015 roku do naszej sali – Oddziału Przedszkolnego w Rokietnicy zawitali wspaniali goście, na których to oczekiwaliśmy już od kilku dni z niecierpliwością – Babcie i Dziadziusiowie naszych maluszków. Swoją obecnością w tak ważnym dla nas dniu zaszczyciła nas pani dyr. Anna Żołyniak, która to powitała wszystkich zgromadzonych na tej uroczystości.

Dla naszych kochanych dziadków przygotowaliśmy przedstawienie, którym to staraliśmy się umilić naszym gościom czas. Swój występ rozpoczęliśmy tańcem – polonezem – do którego to przedszkolaki przywiązywały główną wagę. Nie zabrakło także wierszy, piosenek i upominków, które to dzieci z zerówki wykonały samodzielnie, z największą starannością, wkładając w to „całe swoje serduszka”.

Po wręczeniu upominków goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, o który to postarały się nasze drogie mamy.

Podczas przedstawienia nasi wspaniali i wyjątkowi goście obdarowywali swoje wnuczęta gromkimi brawami i jakże ciepłymi uśmiechami. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością - serdecznie dziękujemy.

Jadwiga Karpińska