Konkurs „Jan Paweł II - świętymi bądźcie”

Uczniowie z ZS w Rokietnicy poprzez udział w konkursie tematycznym dotyczącym nauczania Św. Jana Pawła II włączyli się w tegoroczne obchody Dnia Papieskiego. Wykonali prace literackie, plastyczne i prezentacje multimedialne. Koordynatorami konkursu w szkole były nauczycielki: P. Magdalena Dyl i P. Bożena Lotycz. W niedzielne popołudnie 12.10.2014r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu w Kościele Parafialnym w Rokietnicy. Nagrody wręczali ks. dziekan Kazimierz Lewczak i Prezes Akcji Katolickiej P. Maria Szajny.

Nagrodzeni zostali uczniowie SP: Kinga Wota, Aleksandra Karuś ,Michał Sidor, Sławomir Dziak, Julia Welszing, Emilia Długosz, Babicz Aleksandra.

Nagrodzeni gimnazjaliści, to: Kamila Kapłon, Ewelina Kapłon, Eliza Stefanowska, Klaudia Blajer, Patrycja Baran, Karolina Niemczycka, Weronika Stec i Paulina Furtak. Praca literacka Artura Zajchowskiego została wyróżniona na szczeblu diecezjalnym.