Konkurs - Tradycje wielkanocne

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowym Konkursie "Tradycje wielkanocne" organizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu. Zwyczaje sprawiają, że to święto staje się wyjątkowe, a świąteczne dni bardziej radosne. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Motywem przewodnim kompozycji były "Palmy i stroiki wielkanocne". Uczestnicy konkursu przygotowywali kompozycję dowolną techniką. Naszą szkołę reprezentowali: Remigiusz Homa, Aleksandra Karuś, Jakub Warzocha, Michał Kapłon, Artur Zajchowski, Arleta Cycak, Paulina Krysa, Kacper Wysocki, Klaudia Blajer, Dominika Szpak, Weronika Stec.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Tradycje Wielkanocne w kategorii Stroik Wielkanocny - Jakub Warzocha
Wyróżnienie - Weronika Stec
Wyróżnienie - Aleksandra Karuś