IX Edycja Powiatowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej

W IX Edycji Powiatowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej z elementami WOS, który odbył się 27.03.2014 r. w I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu, nasze Gimnazjum reprezentowali: Paulina Furtak i Karolina Niemczycka z kl. II b oraz Kamil Koniuszy i Artur Stanowski z kl. III b z opiekunem: nauczycielem historii i WOS Bożeną Lotycz. Podobnie, jak w poprzednich latach możemy pochwalić się sukcesem naszych uczniów: Kamil i Artur zakwalifikowali się do finałowej, bardzo emocjonującej rozgrywki. Ostatecznie Kamil Koniuszy został laureatem konkursu, zajmując II miejsce, nieznacznie ustąpił uczniowi jarosławskiego gimnazjum. Natomiast Artur Stanowski uzyskał tytuł finalisty konkursu. Cieszymy się i gratulujemy a dziewczynom z II b życzymy powodzenia i sukcesu w przyszłym roku.