Finał konkursu o św. Janie Pawle II

W dniu 13 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rokietnicy odbył się finał Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Konkurs kierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej klas I-III i IV-VI.

Uczniowie klas IV-VI odpowiadali pisemnie na pytania, natomiast uczniowie klas I-III odpowiadali na pytania ustnie. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że znajomość i wiedza dzieci była bardzo dobra i przekonywująca co do ich wiedzy i dobrej znajomości Karola Wojtyły - papieża Polaka. Zwycięzcami konkursu zostali:

KLASY I-III

I miejsce:

• Oliwia Broda – kl III
  • Kacper Koniuszy –kl II

II miejsce:

• Kornelia Wota – kl I
  • Kacper Wota – kl II

III miejsce:

• Jakub Godzień – kl II

KLASY IV-VI

I miejsce: Konrad Piejko – kl VI

II miejsce: Anna Świerczek – kl VI

III miejsce: Dariusz Koniuszy – kl VI

Wyróżnienie: Mateusz Niemczycki – kl V

Tego samego dnia komisja z przyjemnością ogłosiła wyniki konkursu plastycznego „Śladami Jana Pawła II” Wszystkie prace zasługiwały na uwagę i okazały się wyjątkowe. Nagrodziliśmy lub wyróżniliśmy dużo więcej prac, niż planowaliśmy, ponieważ bardzo trudno było nam wybrać te najpiękniejsze. Szczególne przesłanie i walory artystyczne dostrzegliśmy w następujących pracach:

KLASY I-III:

I MIEJSCE:

• Aleksandra Lenar- kl I
  • Paulina Świerczek – kl II
  • Mateusz Zawadzki – kl III

II MIEJSCE:

• Kinga Wota- kl III

III MIEJSCE:

• Weronika Grzeszczak- kl III

WYRÓŻNIENIA:

• Aneta Maj- kl I
  • Milena Tetich - kl I
  • Mateusz Świerczek- kl I
  • Oliwia Barszczak- kl I
  • Oliwia Lizun- kl I

KLASA IV -IV

• I miejsce: Zuzanna Zawadzka
  • II miejsce: Norbert Lizun
  • III miejsce: Kamila Kozior
  • II miejsce: Anna Zub

Gratulujemy naszym zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie i zachęcamy wszystkich uczniów do poznawania tej wielkiej postaci, którą dla naszego narodu był i w pewnym sensie nadal jest Jan Paweł II.