Wycieczka do Warszawy

1 czerwca 2015 r. 29 osobowa grupa uczniów pod opieką pani dyrektor Anny Żołyniak, pani Bożeny Lotycz i pana Dariusza Balickiego wybrała się na 2-dniową wycieczkę do Warszawy. Uczniowie zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejm RP, Stadion Narodowy, Pałac i Park w Wilanowie. Młodzież spacerowała po ogrodach Łazienek Królewskich w Warszawie, podziwiała budowle, rzeźby oraz pomniki. Szczególnie zachwycił ich pałac na Wyspie. Wraz z przewodnikiem uczniowie zwiedzali warszawską Starówkę, Krakowskie Przedmieście. Byli podczas odprawy wart Przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego. Wszyscy byli pod wrażeniem barwnego musicalu „Zorro” który obejrzeli w teatrze „Komedia”. Uczniowie po 2 dniach pobytu w stolicy mimo napiętego grafiku wrócili szczęśliwi z uśmiechami na twarzach.

Uczestnicy wycieczki składają serdeczne podziękowania Pani Elżbiecie Puacz- Prezesowi Krajowych Izb Diagnostów Laboratoryjnych w Warszawie za gościnę, życzliwe przyjęcie oraz wspólne zwiedzanie Warszawy.

Paulina Krysa, kl IIIB