Finał konkursu o św Janie Pawle II

W dniu 14 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Rokietnicy odbył się finał Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Konkurs kierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej klas I-III i IV-VI. Do konkursu Finałowego, zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy napisali najlepiej test wiedzy (min. 30 pkt. /na 42) .Uczniowie klas I-III odpowiadali ustnie - pani Bożena Ochota podchodziła do każdego ucznia z karteczkami następnie uczeń losował karteczkę z numerkiem pytania, pani Krystyna Bąk i pani Magdalena Dyl odczytywały dzieciom pytania. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że znajomość i wiedza dzieci była bardzo dobra i przekonywująca co do ich wiedzy i dobrej znajomości Karola Wojtyły- papieża Polaka. Uczniowie klas IV-VI odpowiadali pisemnie na pytania.

Zwycięzcami konkursu zostali:

WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Owsik – kl IV

Natalia Koniuszy- kl IV

Jakub Bała – kl IV

Tego samego dnia komisja z przyjemnością ogłosiła wyniki konkursu plastycznego , ŚLADAMI JANA PAWŁA II” Wszystkie prace zasługiwały na uwagę i okazały się wyjątkowe. Nagrodziliśmy lub wyróżniliśmy dużo więcej prac, niż planowaliśmy, ponieważ bardzo trudno było nam wybrać te najpiękniejsze. Szczególne przesłanie i walory artystyczne dostrzegliśmy w następujących pracach:

KLASY I-III:

II miejsce: Anna Zub

WYRÓŻNIENIA: Michał Sidor

Jakub Kosteczko

Gratulujemy naszym zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie i zachęcamy wszystkich uczniów do poznawania tej wielkiej postaci, którą dla naszego narodu był i w pewnym sensie nadal jest Jan Paweł II.

Magdalena Dyl